Czas wolny IT

ROK bloga – co się zmieniło, jakie treści znalazły się w naszym TOP.

Gdybym miała być bardzo dokładna to rok bloga minął około pierwszej połowy listopada bo mniej więcej wtedy pojawił się pomysł jego prowadzenia. 🙂 Licząc jednak od pojawienia się pierwszego wpisu, przypada on na połowę lutego. Luty powoli dobiega końca, ale mimo wszystko, dzisiaj krótkie podsumowanie naszej aktywności. Przegląd najważniejszych wpisów jakie się tutaj pojawiły, i o tym, które z nich cieszyły największą popularnością.

Na blogu na dzień 28.02 mamy 44 wpisy. Głównie wypowiadamy się na tematy IT – 25 wpisów, ale też na te niezwiązane ze światem informatycznym – łącznie 18. W miesiącu maju dołączyła do bloga Natalia, rozwijając mocno nową kategorię – Podróże. Od tego czasu wpisy trafiają do 3 kategorii – IT, Podróże i Czas wolny. Dołączenie Natalii to też mocna modyfikacja wyglądu bloga. Nasz pierwotny motyw wyglądał tak: (ojj słabo) 🙂

I jeszcze o dziwo, nie mam żadnego innego zdjęcia.

Najchętniej czytanymi wpisami, które są najpopularniejsze i przynoszą nam najwięcej nowych czytelników, to te 3 poniższe:

Niektóre treści ulegają zmianie. Wynika to z faktu, że często przychodzi mi myśl, że coś mogło być napisane inaczej. Czasem jest to mniej, a czasem bardziej widoczne.

Jeśli jesteś zainteresowana podjęciem pracy w IT to zachęcam do przeczytania top 3 wpisów o tej tematyce:

Jeśli szukasz czegoś o studiach informatycznych to poniżej lista top 3:

Podróże to niewątpliwie część bloga należąca do wpisów Natalii. Jeśli jeszcze nie miałaś okazji tam zaglądnąć to zachęcam – wpisy trafiają na bloga prosto z egzotycznego kraju. 🙂 

Kategoria Czas wolny jest najrzadziej przez nas poruszana, ale znaleźć tam możesz kilka wpisów o sposobach na efektywną naukę, polepszenie produktywności:

SOCIAL MEDIA

Nie da się ukryć, że nie mam natury Instagramera. Ale jednak można nas znaleźć też na Instagramie i Bloglovin – na tym pierwszym czasem zdarzają się wzmianki o pojawieniu się nowego wpisu. 🙂

Staramy się, by standardowo na blogu pojawiały się 3-4 wpisy miesięcznie. Średnio raz w tygodniu, ale zdarza nam się też czasem niższa aktywność – na co dzień jesteśmy cały czas w pełni aktywne zawodowo.

Po tym krótkim wpisie i trochę dłuższej wpisowej przerwie, już teraz zapraszam Cię na nowy wpis, który właśnie się kroi i niebawem się tutaj pojawi. Tym razem o testach z programowania, które przechodzi się podczas rekrutacji.

Jednocześnie przypominam, że jeśli chciałabyś odbyć praktyki wakacyjne to już jest czas, by szukać ofert!! (-> Praktyki wakacyjne – gdzie i kiedy ich szukać) 🙂

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *